Adventní kalendáře + dopis pro Ježíška

1. prosince 2016 v 20:24 | Luciasek |  Vánoce
Letošní rok jsem se rozhodla pro ty mé dva raubíře nachysta trvalejší adventní kalendáře..A jelikož je Mišák už starší a začíná takové věci chápat, psali jsme letos i prvně Ježíškovi...


Objednala jsem si dvě látky s vánočním motivem a našila pytlíčky. Není na tom nic složitého. Velikost látky si naměříte podle toho,jak velké pytlíčky chcet, plus nesmíte zapomenout na přídavky na švy. Tavnou pistolí jsem pak natavila stužky :-D Přiznávám, nechtělo se mi přišívat :-D
Čísla jsem si natiskla na folii na textil do tiskárny a pak jen nažehlovala :-) Pohodička..

Plnila jsem malými balíčky bonbónů, čokoládovými tyčkami,samolepkami a na Štědrý den jako loni kinder vajíčko. Zavěšovala jsem na tyčku na záclony.


Letos jsme se i poprvé rozhodla s kluky psát, no spíš lepit, dopis Ježíškovi.. Výhodou je,že jsou ještě menší a krásně se dají nasměrovat na hračky,co pro ně máme :-D
Na dopis Ježíškovi nám stačilo hafo letáků z hračkáren, které jsem poctivě obešla, lepidlo, nůžky a obálka. Já jako bonus přidala pár hvězdiček z kiku na obálku.

Dopis jsem nechala dva dny na okně.. Z výchovného hlediska, jak loni již popsala Broňča.. No úspěch to nemělo :-D Druhý den už kluci přidali na okno perníčky,aby Ježíška nalákali :-)
A ráno na ně čekalo překvapení v podobě nakousnutého perníčku,dvou knížek o vánočním čtení( Vánoce pro kočku a Vánoce za dveřmi),co jim Ježuch nechal na stolečku a stopy po obýváku..
Počasí mi letos přálo a než šli kluci spát, začalo sněžit. A jakudělat stopy? Svou nohu jsem obsypala moukou :-D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 taborovky taborovky | 12. prosince 2016 v 23:01 | Reagovat

Skvělé nápady, obzvlášť ty stopy jsou super...moji drobečci jsou na to ještě malý, ale za pár let to určitě použiju ;-)  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama